1. Standart Gjermani - Tiranė, SHESIM MAKINA MIKROBUSE FORISTRADA TE NDRYSHME

  Shesim Makina te te gjitha Markave Audi,BMW,Mercedez-Benz,VW,Ford,Nissan etj etj!!! te arrdhura nga Gjermania me Dekumeta Gjermane me ose pa Dogane Gjithashtu dhe me Porosi.Gjithashtu Transport Makinash i Siguruar neperemjet Firmave Gjermane,nga Stuttgardi per ne Durres per me teper informacione munde te kontaktoni ne nr Tel si me poshte.
  Tel:+491729381176
  hptt/www.auto-komo-stuttgart.de
  E-mail liko1@hotmail.de
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PICT0611.jpg
S: 2464
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PICT0732.jpg
S: 4632
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PICT0851.jpg
S: 9053
Madhesia: 49.3 KB  


  Komo
  Tirane
  Kontakte ne Shqiperi
  Tel: 0684055550
  Tel: 0666683628
  Kontakte ne Gjermani
  Tel. +49-(0)172-9381176
  Fax: +49-(0)711-35869462
  email.liko1@hotmail.de