devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera ambient biznesi Kati 1, 30 m² 35000 Leke (100 m nga Piazza, Rr:"Sulejman Pasha")

  Zona: 100 m nga Piazza
  Rruga: "Sulejman Pasha"

  Jepet me qira ambient pėr biznes nė katin e parė.

  Ambienti ndodhet nė qendė tė Tiranės, nė rrugėn "Sulejman Pasha".I pėrshtatshėm pėr farmaci, klinikė dentare, zyrė, rrobaqepėsi, berberhane dhe ēdo lloj aktiviteti tjetėr. Ambienti ėshtė i paisur me kondicioner, banjė, ka aneks dhe ėshtė i shtruar me parket."

  Cel. : 0674018995
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 1068
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 759
Madhesia: 37.6 KB