kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Shes kosh (box) per femije 10.000 Leke ( i diskutueshem)

  Shes kosh (box) per femije. Koshi eshte shume i mire per te mbajtur femijen gjate dites me lodra dhe te sigurte. E ndihmon shume femijen per te mesuar per tu ngritur ne kembe dhe per te forcuar muskujt e vegjel kur ulet dhe ngrihet. E lehteson shume prindin kur merret me punet e shtepise pasi e le femijen brenda koshit te sigurte. I gjithe skeleti eshte me mbrojtese sfungjeri. Rreth e qark eshte me rrjete te bute.

  Eshte shume ne gjendje shume te mire dhe shume cilesor. Hapet dhe mbyllet lehtesisht.

  Cmimi 10,000 lek

  (keto kosha kushtojne 25000-35000 lek neper dyqane)

  Cel. : 0694050041
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: koshi.jpg
S: 711
Madhesia: 32.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu