kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, - kerkoj nje ortak per nje linje prodhimi

  Kam nje ivestim prej nje shume reth 700.000 euro,
  jam ne vazhdimesi te nje aktiviteti prodhimi i cili po ritet nga dita ne dite,
  per arsye te nje kredie dhe zgjerimit te metejshem te aktivitetit kerkoj te shes
  50 % te aksioneve ,ose nje ortak qe ka deshire te jete bashkepronar,ne pasuri ose ne biznes.
  ju lutem vetem telefonate qe jane te interesuar dhe kan deshire te kene bisnes.
  per hollesi te metejshme.

  Cel. : 0696911763
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18X16X3.jpg
S: 542
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAREN_AYKA_388 copy.jpg
S: 468
Madhesia: 11.7 KB