Kliko

 1. Standart Fier, - kerkoj nje ortak ne nje pasuri te paluajshme + nje linje prodhimi

  Jemi nje firem paketimi dhe tregetimi produkte ushqimore,
  duke qene ne vazhdimesi te nje aktiviteti prodhimi i cili po ritet nga dita ne dite,
  per arsye te nje kredie dhe zgjerimit te metejshem te aktivitetit kerkoj te shes
  50 % te aksioneve ,ose nje ortak qe ka deshire te jete bashkepronar,ne pasuri ose ne biznes.
  ju lutem vetem telefonate qe jane te interesuar dhe kan deshire te kene bisnes.
  per hollesi te metejshme.

  Cel. : 0696911763
  cel.. 00393496231134
  watsap.. 00355682026897
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18X16X3.jpg
S: 1559
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAREN_AYKA_388 copy.jpg
S: 1410
Madhesia: 11.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P1050591.jpg
S: 984
Madhesia: 39.2 KB