Ftesė pėr Ofertė

Tiranė me, 16.06.2016

Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Blerje Inventory Software


  1. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:

Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit / Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė:
Kriteret e Pranimit / Kualifikimit:

1. Kopje tė Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
2. Njė dokument qė vėrteton se subjekti juaj i ka plotėsuar detyrimet fiskale, si dhe detyrimet e sigurimeve lėshuar nga Administrata Tatimore.
3. Subjekti juaj duhet tė provojė kryerjen / realizimin e shėrbimeve tė sė njėjtės natyrė, tė realizuara gjate 2 (dy) viteve tė fundit tė aktivitetit tė shoqėrisė.
Shėnim: Dokumentacioni i kėrkuar nė Kriteret e Pranimit / Kualifikimi nė pikat nga 1 deri nė 2, duhet tė vėrtetohet pėrmes dokumentave tė lėshuar jo mė parė se tre muaj nga data e fundit e dorėzimit tė ofertės. Dokumentat e mėsipėrme mund tė paraqiten origjinal ose tė noterizuar.

Ofertuesit tė shpallur fitues do ti kėrkohet ky dokumentacion nė origjinal ose i noterizuar.


  1. Dorėzimi i Ofertės


Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė dy zarfa:

1. Zarf tė mbyllur me Ofertėn Ekonomike dhe

2. Zarf tė mbyllur me Ofertėn Tekniko-Ligjore tė kėrkuara si mė lart, tė cilėt duhet tė jenė tė vulosur nga kompania nė pjesėn e ngjitjes sė zarfave. Nė zarfa duhet tė ketė tė shkruar qartė: “Blerje Inventory Software”, Emrin e Kompanisė qė e dėrgon si edhe nė njėrin tė ketė tė shkruar Ofertėn Ekonomike dhe nė tjetrin Ofertėn Tekniko-Ligjore.

Tė dy zarfat me dy Ofertat (Ekonomike dhe Tekniko-Ligjore) duhet te protokollohen pranė sekretarisė tė Zyrave Qendrore tė organizatės dhe Kompania duhet tė sigurohet qė kjo ofertė ėshtė protokolluar. Pėr tė shmangur cdo paqartėsi, kėrkojmė qė pėrfaqesuesi i kompanisė tė mos largohet nga Zyrat Qėndrore tė organizatės pa marrė numrin e protokollit tė ofertės.
Nė rast se oferta juaj dorėzohet e hapur, me e-mail, fax ose nė ndonjė mėnyrė tjetėr nga ajo e kėrkuar mė lart, oferta nuk do tė konsiderohet e vlefshme.

Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, nė formatin e kėrkuar do tė adresohet dhe paraqitet nė:

SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
Adresa: Rruga: ”Herman Gmeiner”, Sauk, TiraneII. Shenim:

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 27.06.2016.
Kjo Ftesė pėr Propozim ėshtė e publikuar dhe nė faqen e internetit tė e cila ėshtė:www.soskd.org.al
dhe detajet teknike jane ne linkun e meposhtem
http://soskd.org.al/doc/Njoftim%20pe...are%202016.pdf


Per cdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni ne: info@soskd.org.al
Organizata do tė njoftojė me shkrim nėse ju jeni fitues ose jo pėr procesin e tenderimit.