Pershendetje Emri im esht Bardhi Blloshmi jam fotogra, banoj ne Londer me duhet nje person si second shooter per nje dasem ne Tirane ne date 10 &11 Gusht kandidati i duhur duhet te kete eksperience ne fotografi dasmash te kete nje kamer digitale (Unė do tė preferoja CANON) Dhe disa sende themelore per nje fotograf gjithashtu do ta vleresoja nese eshte e mundur te me dergoni nje si cv disa foto tuajat .

roli juaj do tejete te me ndihmoni mua ne cdo aspekt gjate punes .

Per me shume informacione me kontaktoni

genovabardhi@hotmail.com

tel: 07729751386

Cel. : 07729751386


Cel. : 07729751386