devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 52 m² 2.400.000 leke te reja(Patos. Lagja Naftetari)

  Zona/Rruga : Patos. Lagja Naftetari

  Shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar me te gjitha gjerat.. cmimi: 24 milion leke

  Cel. : 0694812561.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 228
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 119
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 119
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 117
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 113
Madhesia: 29.5 KB