kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera garsonier 1+1 Kati 1, 40 m² 4.000 Leke/nata (Orikum)

  Zona/Rruga : Orikum

  Jepen 4 gazonjore me qera per plazh brezi i pare me
  organizimi ,vende pariki.vend gatimi ,oborr ,cdo dhoma ka
  krevat dopio,krevat marinar ,guzhin gatimi,televizor ,kondisioner ,banje
  dhomat lidhen me koridor te perbashket ka zgara,shazllon dhe cader
  cmimi 40 mije lek nata nje dhoma ka 6 krevata 6000 lek

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_2368.jpg
S: 342
Madhesia: 14.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_2372.jpg
S: 145
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_1189.JPG
S: 150
Madhesia: 152.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_1150.jpg
S: 141
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1466776047930.jpg
S: 140
Madhesia: 24.6 KB  

  Agjensi Real Estate Tana Information
  Blv: Zhan Dark/kull 1
  Cel. : 0692107238

  tana.information@yahoo.com
  www.tana.al

  Real Estate Tana Information