kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi 150 Euro

    Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 70 x 60 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i padiskutueshem.

    Cel. : +355692528268
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image-0.02.01.29717a8fa469bccc2a33ef58cbd703ebeaa73aff59f5d3e3c894b736c17b42be-V-1.jpg
S: 301
Madhesia:  51.3 KB