kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iPhone 6 64 GB, 44.000 Lek

  iPhone 6 64 GB. Space Gray
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci
  Cmimi 44.000 Lek

  Cel. : 0672040224
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone6p-gray-select-2014_GEO_US.jpg
S: 141
Madhesia: 14.8 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit