kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Desktop HP Compaq DC 7900 Small Form Factor

  Desktop HP Compaq DC 7900 Small Form Factor
  CPU: Intel Core 2 Duo E7500, 2.93-GHz.
  RAM: 2 GB.
  HDD: 80 GB.
  Desktopi shoqėrohet me faturė tė rregullt dhe garanci 6 muaj

  Cmimi 65 Euro.

  OFERTAT E NENTORIT

  ✅✅iPhone 6➡33'000
  ✅✅iPhone 6 64➡38'000
  ✅✅iPhone 6S➡41'000
  ✅✅iPhone 6S+➡50'000
  ✅✅iPhone 7➡60'000
  ✅✅iPhone 7 128➡68'000
  ✅✅Samsung S4➡14'500
  ✅✅Samsung S5➡18'500
  ✅✅Samsung S6➡26'000
  ✅✅Samsung S6 Edge➡33'000
  ✅✅Samsung S6 Edge+➡37'000
  ✅✅Samsung S7➡35'000
  ✅✅Samsung S7 Edge➡45'000
  ✅✅Samsung S8➡64'000
  ✅✅Samsung S8+➡69'000
  ✅✅Samsung Note 4➡25'000
  ✅✅Samsung Note 5➡35'000
  ✅✅Samsung J3 2016➡15'000
  ✅✅Samsung J7 2017➡24'000  Celularet jane ORIGJINAL.
  Vitrine, tė papėrdorur, tė ardhur nga USA
  🎁 Karikues, kllėf, kufje, xham te pėrfshira
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HP_Compaq_DC7900_SFF_1.jpg
S: 1045
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 373
Madhesia: 24.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 2951
Madhesia: 8.1 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit