kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Desktop HP Compaq DC 7900 Small Form Factor

  Desktop HP Compaq DC 7900 Small Form Factor
  CPU: Intel Core 2 Duo E7500, 2.93-GHz.
  RAM: 2 GB.
  HDD: 80 GB.
  Desktopi shoqėrohet me faturė tė rregullt dhe garanci 6 muaj

  Cmimi 65 Euro.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HP_Compaq_DC7900_SFF_1.jpg
S: 1079
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 398
Madhesia: 24.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 3079
Madhesia: 8.1 KB  


  🏠 Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollėn e baletit
  0672040224 (DYQANI IMPULS)
  🏠Rr e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
  0695429777 (DYQANI VERIZON)

  www.celular.al