1. Standart Durres, Boje per Lyerje Motorresh marine.

  Marine.al

  Ju ofron Boje per Lyerjen e Motorreve Entrobordo dhe Fuoribord.

  Boje Zmalto Akrilike ME REZISTENCE TE LARTE NE AMBIENT DETAR DHE INDUSTRIAL.
  Rezistente ngaj vajrave karburantit dhe ujit detit. Konfeksioni 0.75 L.

  AIFO blue
  AIFO Kuqe
  G.M Jeshil
  G.M Silver
  VM Blu
  VM Blu
  CATERPILLAR Bardhe
  CATERPILLAR Verdhe
  CUMMINS Bardhe
  NANNI Blu
  VETUS Verdhe
  VOLVO PENTA Jeshil
  VOLVO PENTA Ngj. Kuqe

  YANMAR Gri
  MERCRUISER Zeze
  PERKINS Bojeqelli  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2016-05-22_00013.jpg
S: 577
Madhesia: 36.3 KB

  Web: www.marine.al
  Email:info@marine.al
  Adresa : L.6, Rr. "Shoqeria Bashkimi" Durres, Prane Kopshtit "Sotir Noka"
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2016-05-24_00006.jpg
S: 1355
Madhesia: 78.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6097.PNG
S: 509
Madhesia: 45.9 KB  


  www.marine.al
  info@marine.al

  Cel. : +355694024310