1. Standart Tirane, shes Autobus Renault agora Viti 2005, 7.500 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Ftohja.....: Klima
  KM.........: 450.000

  Te gjith ato qe jane te interesuar per autobuze urban Reno Agora te me kentaktojne.
  Jane ne gjendje perfekte teknike,
  varjojne nga 420.000km-520.000km.
  Ndodhen ne paris.
  Nuk ju bie te paguani 7500 euro pasi zbritet nje komision dhe shuma shkon ne 6750euro.
  nga kjo shume 1750 euro per cope jepet kapar

  Cel. : +355695527363
  bashkangjitur bashkangjitur