kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, shes Bisnesin REKLAMA Pajisje makineri reklamash dhe vegla pune.

  Shes biznes rekamash me pajisjet e meposhteme
  1. Ploter marka “ROLAND SOLJET III X J 640 “
  2. Pajisje per prerje germash marka SUMNA S1GN D610 PRO
  3. Kompjutera
  4. Kompjutera
  5. Prerese karte vizite marka DANGER
  6. Plastifikime marka ULTIMA 35 Euro ZLOAD
  7. Pajisje stampuese marka CAUTION HOT SURACES
  8. Pajisje per berje vulash marka FR P-4 INOX TECHNO
  9. Pajisje skaneri H.P SOL JET G 4050

  11. Argon saldimi Imperial MIG – 170
  12. Elektro saldatrice MIG
  13. Elektroshare druri dhe alumini
  14. Elektroshare hekuri
  15. Vegla te ndryshme dore
  16. Leter tapicerie muri
  17. Letra te ndryshme + bojra
  18. Tavolina
  19. Materiale te ndryshme
  __________________________________________________ ____________________________
  CMIMI I DISKUTUSHEM 50% E CMIMIT TE BLERJES

  Cel. :
  0692082020, 0684612707
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thom 2.jpg
S: 1060
Madhesia: 72.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thom.jpg
S: 501
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: yhom.jpg
S: 445
Madhesia: 82.4 KB