kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion Makine Akulli Klarstein 20kg 500 Euro

  Shes makine akulli te blere ne Gjermani.
  Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj.
  Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cdo kohe.
  Makina eshte e gjitha ne inox dhe ka dimensione 33 x 61 x 50cm.
  Per cdo info tjeter mos hezitoni te kontaktoni ne nr 0693342723.

  Cel. : 0693342723
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15c97706950e17d67062b4e83d1d4_2.jpg
S: 205
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13242224_10209715688191243_285101507_o.jpg
S: 544
Madhesia: 49.9 KB