kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes karikues diellor 3900 Leke

  Shesim karikuese diellore 7w per telefona, smartfone, tablete etje.
  Karikuesja prodhon energji me ane te rrezeve diellore dhe eshte e pershtateshme per vende ku nuk ka energji elektrike ose per ata qe adhurojne hiking per kohe te gjate.

  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com
  ose
  Cel. : O6973O2OO1
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: solar charger.jpg
S: 513
Madhesia: 28.4 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu