devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 3- Katshe 185 m² 1.000 Euro (Prane Kompleksit Dinamo)

  Zona/Rruga : Prane Kompleksit Dinamo dhe Vilat Amerikane

  1- Jepet me qera Vile 3-kateshe,prane Kompleksit Dinamo,1+1 kat 2 dhe kat 3,kat 1 eshte ambjent,e gjithe siperfaqja 185 m2,pak oborr,cmimi 1000 euro.

  2-Jepet(FOTO) me qera Vile 2-kateshe,me siperfaqe 150m2 cdo kat,3+1,ka1 dhe po 3+1 ,kat 2,mobiluar,300 m2 oborr,tek Vilat Amerikane,cmimi 1000 euro,i diskutueshem.
  Po ketu jepet edhe nje shtepi 1 -kateshe e sapo ndertuar,,,,,cmimi diskutohet.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00761.jpg
S: 1074
Madhesia: 70.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00765.jpg
S: 576
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00768.jpg
S: 565
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00775.jpg
S: 563
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00781.jpg
S: 570
Madhesia: 46.8 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com