devinf.com
AlfaFab.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 300 m² 1.000 Euro (Vilat Amerikane)

  Zona/Rruga : Vilat Amerikane

  Jepet me qera Vile 2-kateshe,me siperfaqe 150m2 cdo kat,3+1,ka1 dhe po 3+1 ,kat 2,mobiluar,300 m2 oborr,tek Vilat Amerikane,cmimi 1000 euro,i diskutueshem.
  Po ketu jepet edhe nje shtepi 1 -kateshe e sapo ndertuar,,,,,cmimi diskutohet.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00761.jpg
S: 648
Madhesia: 70.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00765.jpg
S: 368
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00768.jpg
S: 362
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00775.jpg
S: 363
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00781.jpg
S: 369
Madhesia: 46.8 KB  

  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  Blv.Bajram Curri
  Cel.0682031526
  realestate_city@hotmail.com