Ofroj babysitting part-time per femije nga 2vjec e siper.
Kam eksperienc pune, si dhe kam punuar ne nje nder kopshtet me te mira te Tiranes.
Jam e dashur dhe krijuese me femijet.
Jam e disponueshme per cfaredolloje orari,kryesisht pasditeve.
Komunikoje Anglisht italisht.Posedoje patente te klasit B
Cel. : 0692937337