kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Pikture e Piktorit Adrian Cene 270 Euro

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Adrian Cene. Dimensionet 50 x 50 cm. Per me teper shikoni dhe fotot. Cmimi eshte pak i diskutueshem.

  Cel. : 0692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ImageHandler.jpg
S: 690
Madhesia: 70.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ImageHandler (1).jpg
S: 253
Madhesia: 23.3 KB