kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, oferte SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

  Ftesė pėr Ofertė
  Tiranė me, 04.05.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
  Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit / Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė:
  Kriteret e Pranimit / Kualifikimit:

  1. Kopje tė Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
  2. Njė dokument qė vėrteton se subjekti juaj i ka plotėsuar detyrimet fiskale, si dhe detyrimet e sigurimeve lėshuar nga Administrata Tatimore.
  3. Subjekti juaj duhet tė provojė kryerjen / realizimin e shėrbimeve tė sė njėjtės natyrė, tė realizuara gjate 2 (dy) viteve tė fundit tė aktivitetit tė shoqėrisė.
  Shėnim: Dokumentacioni i kėrkuar nė Kriteret e Pranimit / Kualifikimi nė pikat nga 1 deri nė 2, duhet tė vėrtetohet pėrmes dokumentave tė lėshuar jo mė parė se tre muaj nga data e fundit e dorėzimit tė ofertės. Dokumentat e mėsipėrme mund tė paraqiten origjinal ose tė noterizuar.

  Ofertuesit tė shpallur fitues do ti kėrkohet ky dokumentacion nė origjinal ose i noterizuar.


  1. Dorėzimi i Ofertės


  Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė dy zarfa:

  1. Zarf tė mbyllur me Ofertėn Ekonomike dhe

  2. Zarf tė mbyllur me Ofertėn Tekniko-Ligjore tė kėrkuara si mė lart, tė cilėt duhet tė jenė tė vulosur nga kompania nė pjesėn e ngjitjes sė zarfave. Nė zarfa duhet tė ketė tė shkruar qartė: “Blerje Artikuj Kancelerie”, Emrin e Kompanisė qė e dėrgon si edhe nė njėrin tė ketė tė shkruar Ofertėn Ekonomike dhe nė tjetrin Ofertėn Tekniko-Ligjore.

  Tė dy zarfat me dy Ofertat (Ekonomike dhe Tekniko-Ligjore) duhet te protokollohen pranė sekretarisė tė Zyrave Qendrore tė organizatės dhe Kompania duhet tė sigurohet qė kjo ofertė ėshtė protokolluar. Pėr tė shmangur cdo paqartėsi, kėrkojmė qė pėrfaqesuesi i kompanisė tė mos largohet nga Zyrat Qėndrore tė organizatės pa marrė numrin e protokollit tė ofertės.
  Nė rast se oferta juaj dorėzohet e hapur, me e-mail, fax ose nė ndonjė mėnyrė tjetėr nga ajo e kėrkuar mė lart, oferta nuk do tė konsiderohet e vlefshme.

  Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, nė formatin e kėrkuar do tė adresohet dhe paraqitet nė:

  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Adresa: Rruga: ”Herman Gmeiner”, Sauk, Tirane

  II. Shenim:

  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 18.05.2016.
  Kjo Ftesė pėr Propozim ėshtė e publikuar dhe nė faqen e internetit tė e cila ėshtė:

  www.soskd.org.al

  Per cdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni ne: info@soskd.org.al
  Organizata do tė njoftojė me shkrim nėse ju jeni fitues ose jo pėr procesin e tenderimit.
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al
  www.soskd.org.al