kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion Teleskop 18x zoom per NOTE 2/3 etj

  Sa po ardhur nga Anglia e re ne qese 18x Optical Zoom kamera lens Teleskope prej Alumin bashke me kasen per Samsung Galaxy Note 3 mund ti bej dhe celularve te tjere ka tripodin dhe unazen mbajtese te saj.
  Me kete teleskof fotot dhe vidjot tashme marrin dimension tjeter cdo gje eshte me afer me ngjyra dhe me e bukur duke ju bere nje fotograf te vertet.
  Eshte kompakt, i lėvizshėm dhe i lehtė pėr t'u pėrdorur minimum fokus nė distancė eshte 3 m
  Zmadhimi: 18x
  Fusha e pamjes: 900m
  Kėndi i pamjes: 90°
  Shmang shtrembėrim e imazhit me ane te tripodit dhe fotot dalin me mprehtėsi tė lartė me ngjyra reale, qė e bėn cilėsinė e fotografisė te lartė .
  E pėrshtatshme pėr tė shikuar ndeshjen, koncert, ne udhėtim, vėzhgimin e kafshėve natyren etj
  Pesha: 300g
  Cmimi = 3.000 mije lek
  Tel : 0696550664
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160705_203506 (338x600).jpg
S: 715
Madhesia: 133.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160425_144402 (500x281).jpg
S: 479
Madhesia: 101.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160503_205651 (500x281).jpg
S: 480
Madhesia: 119.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160503_205539 (328x500).jpg
S: 461
Madhesia: 128.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160503_205457 (500x462).jpg
S: 610
Madhesia: 156.6 KB