kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart www.aglenjoana.wix.com/photo - Fotograf-Sherbim Fotografik Profesional

    Ofroj sherbime & sete fotografike profesionale ne : Dasma,Festa familjare,Evente te ndryshme,Photoshooting,Promovime,Etj. Me aparat fotografik profesional cilesor dhe me eksperience profesionale shume vjecare gjithashtu dhe me tarifat me te lira ne treg.

    Cel. : +355692670301
    Web : www.aglenjoana.wix.com/photo
    Fb : www.facebook.com/AglenJoanaPhotography
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Aglen & Joana Photography.jpg
S: 395
Madhesia:  13.9 KB