Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 25.04.2016

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Objekt:
Blerje produktesh ushqimore:

Parashikohet te pergatiten 3500 pako ushqimesh .

1 pako do te permbaje:


1 Oriz Teuta 2 kg
2 Makarona DIVELLA/REGGINA 3 kg
3 Sheqer FERRO 2 kg
4 Miell TEUTA 2 kg
5. Vaj Olim 5 L


Kriteret e Pranimit/Kualifikimit:
1. Kopje te Ekstraktit Historik, te leshuar nga Qendra Kombetare e Regjistrimit.
2. Do te vleresohen cmimi i artikujve.

Dorėzimi i Ofertės do te pranohet deri ne 15 Maj 2016

Oferta mund te dorezohet ne zarfe prane zyrave te IRA adrese:
Rruga e ‘Durresit’, Laprake e Re, Blloku Gontash, Pall E, Ap nr 8, Kati i 3-te Tirane, Albania
Tel/Fax: 00 355 4 357188, Mobile: +355 67 206 8054
Ose ne adresen e email:
info@islamicrelief.al ose islamicrelief.albania@gmail.com