Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike Ofertash Udhėtimi/Turistike ne gjuhen Angleze


Business Data kerkon te punesoje operatore telefonike udhėtimi/turistik me orare te plote ne gjuhen Angleze.


Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e poshtelistuara :  • Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe ne shitje permes telefonit.
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze.
  • Te kete njohuri te mira kompjuterike.
  • Te jete korrekte dhe e gatshme per te punuar ne grup.Do te kene avantazh kandidatet me experience ne agjensi udhetimi.

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emailit, duke saktesuar te subjekti pozicionin qe aplikon: marketing@businessdata.al
Nr: 0697052777