kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lojra me komandim_VSmile nga VTech 800 Leke

  Shes loje me komandim, edukative per femije V.Smile nga V.Tech

  Ne gjendje shume te mire pune, e pershtatshme per femije nga mosha 3-10 vjec.

  Argetuese dhe interesante, me personazhet e dashura per femijet, si Scooby-Doo, Winney the Pooh, Dora the Explorer etj

  Cmimi vetem 800 Leke!!!

  Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit
  0682073731

  Faleminderit!


  Tel. :
  0682073731


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 1172
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 598
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 573
Madhesia: 27.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu