kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lojra edukative per femije VSmile nga VTech 10 Euro

  Shes loje me komandim, edukative per femije V.Smile nga V.Tech

  Ne gjendje shume te mire pune, e pershtatshme per femije nga mosha 3-9 vjec.

  Argetuese dhe informuese me personazhet e dashura per femijet, si Scooby-Doo, Winney the Pooh, Dora the Explorer etj

  Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682073731

  Cmimi vetem 10 Euro!!!

  Faleminderit!


  Tel. : 0682073731

  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 598
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 273
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 268
Madhesia: 27.1 KB