kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Adaptor netis wireless n usb 300mbps 2.990 Lek  PERSHKRIMI


  Adaptori USB sherbe qe te merrni internet Wireless ne kompiuterin tuaj.
  Netis WF2116 300Mbps Wireless N USB eshte krijuar per te lidhur nje Kompjuter ose Laptop me internet Wireless dhe te mundesoje akses ne internet me shpejtesi te larte.
  Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 300Mbps
  - Permban 2 antena nga 5dBi per sinjal me te forte dhe me rreze me te gjere
  - Instalohet lehtesisht dhe konfigurohet nepermjet CD-se
  Permasat: 84 x 25 x 13 mm


  per me shume kliko ketu  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: adaptor-netis-wireless-n-usb-300mbps.jpg
S: 1165
Madhesia: 14.6 KB  


  Rr. "Dritan Hoxha", Blloku Gintash Laprake,
  pas karburant Elda

  Tel: 044507878

  kontakt@dyqantaxi.com
  www.dyqantaxi.com

  DyqanTaxi