kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart OKAZION TIRANE, Shes SHARK PROFESIONAL SLIM per larjen me avull te shtepise, pllakave ose parketit 8.000 Leke i diskutushem.

  OKAZIN.SHARK PROFESIONAL SLIM. paisja per larjen me avull te shtepise, pllakave ose parketit.
  E sapo blere.
  E lehte per tu perdorur dhe shum funksionale.

  Cmimi 8000 leke te rinj . SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.

  Cel. : 0673069886
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WP_20160406_003.jpg
S: 1116
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FSHESA.jpg
S: 442
Madhesia: 38.2 KB  
  2BI Sherbime ne lartesi me vinca kosh
  Apliko Tani, Kliko Ketu