kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, kerkoj KARRIGE PORTATIVE te perdorura

    Kerkoj te blej karige te perdorura, portative( te paloseshme ) . Cmimi ne mirekuptim dhe ne varesi te gjendjes se mallit.

    Cel. : 0692822312
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20160325_153433588.jpg
S: 1325
Madhesia:  49.7 KB