kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Durres, jap me qera Vile 70-100 Euro/nata (Gjiri i Lalezit)

    Zona : Gjiri i Lalezit - Rezidenca LURA

    Jap me qera Vilė


    Vendndodhja
    30 minuta nga Tirana Airport
    25 minuta nga Porti Detar nė Durrės
    25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės
    35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranė
    2 minuta nga Plazhi nė Gjiri i Lalzit
    2 minuta nga bar & restorant

    Karakteristikat

    • Siperfaqe 110 m2
    • Tarracė e mbuluar 10 m2
    • Internet wireless ne te gjithe shtepine    Kati i parė

    • Dhoma e ndenjes me kend + tavoline e vogel
    • Kuzhina e gatimit + tavoline buke me 6 karrige
    • furre
    • aspirator
    • frigorifer
    • mikrovale
    • tostiere
    • hekur +tavoline hekurosje
    • ene kuzhine
    • TV+ Digitalb satelit

    Kati i dytė      • Dhoma e gjumit nr.1 : me krevat dopio dhe dollap me ballkon me pamje nga deti +krevat bebi deri ne 4 vjec
      • Dhoma e gjumit nr.2 : me dy krevate tek dhe dollap me ballkon me pamje nga kopshti
      • Karrige dhe tavoline per perdorim ne Kopesht
      • Drite te plote ne cdo dhome
      • Vende parkimi
      • Dritaret jane te gjitha me grila dhe rrjeta mizash
      • Ngrohje uji me panele diellore
      • Vila eshte e pershtatshme per 5 te rritur dhe 1-2 femije


    Vila ndodhet ne zonen me te preferuar, brenda kompleksit rezidenciar LURA. Rezidenca ka plazh privat dhe roje. Brenda rezidences ka edhe 1 Supemarket, Pishine, SPA dhe palester lodra per femije te jashtme dhe te brendshme. Rezidenca ka 2 restoranete dhe Bare.

    Vila eshte ne rreshtin e pare dhe direkt te deti. Zona e detit eshte me brez te gjere rere. Uji shume i paster. Ambjent shume i pershtatshem per femijet pasi rezidenca ka edhe shetitore te brendshme.

    Ka kopesht rreth e qark shtepise me gjelberim dhe verande.

    Cmimet :

    Nga 15 Shtator 2016 - 31 Maj 2017 cmimi 70 euro/nata

    Qershor cmimi 80 euro/nata

    Korrik-Gusht 2017 cmimi 100 euro/nata    Te perfshira ne cmim 2 cadra plazhi me shezllonat. PER ME SHUME FOTO KOMUNIKIMI ME VIBER, IMO, WHATSAPP

    Cel. : 0694050041
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_6635.jpg
S: 673
Madhesia:  33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0684.JPG
S: 163
Madhesia:  78.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0698.JPG
S: 149
Madhesia:  89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_5948.JPG
S: 997
Madhesia:  34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_6618.jpg
S: 370
Madhesia:  67.2 KB