1. Standart Saldator bej punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Saldator punime dhe riparime te ndryshme me konstruksione metalike nr kontakti
  Cel. : 0699206110 ose whatsapp dhe viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: saldator1.jpg
S: 44
Madhesia: 28.8 KB  
  Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
  Herion Braja 0699206110