kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dezinfektim, dezinsektim, deratizim- grifin albania

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!

  Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin.Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grereza, minj dhe demtues te tjere.

  Email: grifin.albania@gmail.com
  Cel: 069 27 211 74
  Adresa: Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dyqan fcb.jpg
S: 437
Madhesia: 55.1 KB