kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dezinfektim, dezinsektim, deratizim- grifin albania

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
  Pėr tė gjitha nevojat tuaja!

  Ne ju ofrojmė produkte tė cilat janė provuar pėr efikasitetin e tyre.
  Ne ju mėsojmė si tė pėrdorni nė mėnyrė tė sigurtė dhe efikase produktin.
  Produktet tona janė nga markat cilėsore Evropiane.
  Produktet tona janė miqėsore me mjedisin.
  Tek ne do tė gjeni zgjidhjen pėrfundimtare pėr milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grerėza, minj dhe dėmtues tė tjerė.

  Cel : 066 27 211 74

  Adresa:Rr. 3 Deshmoret, pall.Pitagora, Yzberisht (Tr)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DYQAN REKLAMA.jpg
S: 376
Madhesia: 34.9 KB