kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy Note 5 32 GB. Blue/Gold

  OFERTE
  Samsung Galaxy Note 5 32 GB. Blue/Gold
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 52000 Lek.


  0672040224  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vePhLAmprLap2g43QUMDZXjnC4oW.jpg
S: 320
Madhesia: 22.3 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit