kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iPhone 6 Plus 64 GB. 55000 Lek

  iPhone 6 Plus 64 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues,fishe,kllef dhe xham mbrojtes.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 55000 Lek.

  0672040224  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone-6-Plus-1800.jpg
S: 221
Madhesia: 36.8 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit