kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iPhone 6S. 16 Gold / Space Gray / Pink

  iPhone 6S. 16 Gold / Space Gray / Pink
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues,fishe,kllef dhe xham mbrojtes.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 54000 Lek.

  0672040224  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: - iPhone 6S Gold.jpg
S: 671
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: - iPhone 6S Pink.jpg
S: 366
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone_6s_plus_apple.jpg
S: 351
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: - iPhone 6S Space Grey.jpg
S: 357
Madhesia: 31.1 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit