kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung S6 32 GB. 30.000 Lek

  Samsung S6 White / Blue 32 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 30.000 Lek.


  0672040224
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: S6-12.jpg
S: 608
Madhesia: 58.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c92a9b0e9ea732f6f521a51112ec6a54.jpg
S: 87
Madhesia: 14.8 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit