kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart LG G-Flex 2, 32 GB. 32000 Lek.

  LG G-Flex 2, 32 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  TE RINJ pa asnje shenje perdorimi.

  Cmimi 32.000 Lek.


  0672040224  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LG GFLEX2.jpg
S: 1901
Madhesia: 37.0 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit