devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 1, siperfaqja 78 m², me hipoteke, 1000 euro/m2, prane Vasil Shantos,buze rruge kryesore.

  Zona/Rruga :Prane Vasil Shantos dhe Rruges ;Mahmut Fortuzi


  1-Shitet Dyqan me siperfaqe 78 m2,kat 1,ne nje pallat te ri ,prane Vasil Shantos,buze rruge kryesore,cmimi 1000 euro/m2,me hipoteke.

  1-Shiten 6 Zyra,(FOTO)me 35 m2 secila ,ne (210) m2 gjithsej,me hipoteke,cmimi 150000 euro,i diskutueshem.

  2-
  Shitet Ambjent me siperfaqe 280 m2,kat 1,ne nje pallat te ri,Tek Fresku,,cmimi 400 euro/m2, me hipoteke.

  3-Shitet Dyqan me siperfaqe 130 m2,kat 1,ne nje pallat te ri,buze rruge kryesore,Prane Prokurorise se Tiranes,me hipoteke,cmimi 2000 euro/m2,aktualisht dhene me qera
  1000 euro.

  4- Shitet Ambjent me siperfaqe 150 m2,kat 1,ne nje pallat te ri,pas Rruges se Barrikadave,cmimi diskutohet.

  5-Shitet Dyqan me siperfaqe 44 m2,Per cdo lloj Aktiviteti,kat 1,ne nje pallat te ri ,ne Don Bosko,prane Filantos,cmimi 60000 euro,me hipoteke.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00792.jpg
S: 1017
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00795.jpg
S: 679
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00788.jpg
S: 716
Madhesia: 33.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00790.jpg
S: 679
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM00797.jpg
S: 697
Madhesia: 32.2 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com