devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament,Dubleks, 3+1+A+BLK Kati 1/2, 160 m² (Kompleksi Kodra Diellit)

  Zona/Rruga :Kompleksi Kodra Diellit dhe tek New Yorku

  1- Shitet Dubleks ,(foto)me siperfaqe 160 m2,kat 1 ,sallon dhome ngrenje,kat 2 ,3 dhoma gjumi, 14 m2 Verande,kompleksi Kodra Diellit,parkim i garantuar,me hipoteke,

  3 ballkone,2 banja,cmimi 150000 euro,i diskutueshem.


  2-
  Shitet apartament me siperfaqe 128 m2,kat 3,ne nje pallat te ri ,2+1,prane Universitetit New York,2+1,kat 3,2 banja,me Hipoteke,cmimi 850 euro/m2,i diskutueshem.


  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumbnail_GOPR1224_1474542351641_high.jpg
S: 1477
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumbnail_GOPR1235_1474542351641_high.jpg
S: 964
Madhesia: 15.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumbnail_GOPR1236_1474542351641_high.jpg
S: 938
Madhesia: 14.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumbnail_GOPR1231_1474542351641_high.jpg
S: 920
Madhesia: 12.5 KB  


  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com