+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy Note 3, 24000 Lek

  Samsung Galaxy Note 3.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkt vitrine ne gjendje perfekte,
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci
  Cmimi 24000 Lek

  0672040224
  Cel. : 0672040224
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11 - Samsung Galaxy Note 3.jpg
S: 3080
Madhesia: 46.2 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit