kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Desktop HP Compaq DC 7800 Convertible

  Desktop HP Compaq DC 7800 Convertible
  CPU: Intel Core 2 Duo E7500, 2.93-GHz.
  RAM: 4 GB.
  HDD: 80 GB.
  GPU: 2 GB.
  Desktopi shoqėrohet me faturė tė rregullt dhe garanci 6 muaj

  Cmimi 70 Euro.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dc7800CMT_MT_72dpi_600x800.jpg
S: 1073
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hp-dc7800-convertible-minitower-pc-slika-34040124.jpg
S: 342
Madhesia: 20.4 KB  


  🏠 Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollėn e baletit
  0672040224 (DYQANI IMPULS)
  🏠Rr e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
  0695429777 (DYQANI VERIZON)

  www.celular.al