kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - bashkepunim ose shitet fabrika e vajit te ullirit, 200.000 euro

  -CDO OFETRE ESHTE E PRANUESHME PER BASHKPUNIM:

  1-ndermjetes i klienteles ose fermereve me ulli vaji.
  2-bashkpunim me fermeret qe disponojn me shum se 500 ranje ulliri.
  3-garantim i shitjes se vajit te ullirit (sasi te medha) vetem vaj qe del nga makineria jon.
  4-bashkpunim per ambalazhimin e vajit dhe nxjerjen ne treg vendas dhe jasht me etiketen tone,VETEM VAJ QE DEL NGA MAKINERIA JONE.

  -cdo bashkpunim ka perqindje te mir perfitimi.
  -me cmime konkuruese si bluarja e ullirit dhe shitja e vajit.
  -fabrika edhe shitet truall 1200m2 me tapi dhe biznesi bashk me makinerit 200.000 euro.

  Na kontaktoni ose ejani ne Fabrik per cdo oferte,
  ju mirpresim.

  Gjendet ne plantacionin e ullirit,

  fshati Zhuri komuna Ndroq-Tirane
  Pran carburant-bar-cafe-curri.
  Na kontaktoni: 00355/ 694681163.
  email: serxho13@outlook.com
  www.facebook.com/Albania-Factory-Disha


  Cel. : 0694681163
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 1374
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 1273
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 1232
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 1328
Madhesia: 87.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 1271
Madhesia: 91.2 KB