kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes radio per femije_Chicco _Cmimi vetem 15 Euro!!!

  Shes radio per femije marka Chicco,

  ne gjendje perfekte pune, me karakteristikat e meposhtme:

  -punon me ushqyes dhe me bateri
  -njesia baze eshte e rikarikueshme
  -trasmetuesi rri ne qetesi deri sa te kete nje zhurme te vogel apo ze femije
  -antene e bute dhe fleksibel per nje siguri me te madhe nese qendron afer femijes
  -te dyja njesite mund te vendosen ne brez

  Cmimi 15 Euro!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e te
  l. 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: incendeo-chicco-baby-monitor-system-gee-478t-incendeo-1309-01-incendeo@9.jpg
S: 727
Madhesia: 48.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu