kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes navigator GARMIN Nuvi 9'000 lek

  Shes navigator marka GARMIN USA ne gjendje perfekte,

  me harta te azhornuara te Europes, edhe Shqiperine.

  Me bateri te brendshme per perdorim edhe pa ushques, me kod kundra vjedhjes, me vend per karte memorie, mund te shikosh foto video.

  Mundesi perzgjedhje gjuhe dhe zeri Anglisht, Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht, Greqisht, Turqisht, Rusisht, etj.

  Cmimi i shitjes 9'000 lek.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne nr 068 20 73 731.

  Faleminderit!

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GARMIN NUVI 200 Front.jpg
S: 165
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GARMIN NUVI 200 Back.jpg
S: 100
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GARMIN NUVI 200 low.jpg
S: 123
Madhesia: 25.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu