devinf.com
kliko

 1. Standart Okazion - Shitet apartament 2+1 Kati 8, 94 m² 80.000 Euro (prane Globe Center)  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes, Globe Center

  SHITET

  2+1

  I pershtatshem per banim ose zyra.

  94m2 = sip bruto me ambientet e perbashketa
  87m2 = sip neto ne hipoteke
  Orientimi jug,
  me fushepamje panoramike

  dhome dite me pamje panoramike e madhe bashke me ambjentin e gatimit
  ( nje faqe komplet vetrate )
  2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, kati i tete-pallat 12 katesh.
  Me ashensor
  Aktualisht me qira

  Apartamenti eshte i rivleresuar dhe me hipoteke.

  Cmimi 80.000 euro - i padiskutueshem

  Tel: 0692907920

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pamje rr kavajes.jpg
S: 4436
Madhesia: 126.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4b4aecf1-11dc-4405-9014-65861dc302ca.jpg
S: 1525
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 1641
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b64f7458-9e72-4ede-8b6a-7c20bdbeee7c.jpg
S: 1456
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 40b70577-90f6-40ff-9fe5-8a5d0dc150f2.jpg
S: 1470
Madhesia: 40.2 KB  


  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar