kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart RODE VideoMic Directional On-camera Microphone - $149 - Importuar nga USA


  RODE VideoMic Directional On-camera Microphone


  http://a-store-al.com/index.php?rout...product_id=403  • Studio recording quality
  • Condenser microphone
  • Super-cardioid polar pattern
  • 9V battery power
  • Integrated Rycote® Lyre® shock mounting
  • Two step High Pass Filter (Flat/80Hz)
  • Three step PAD (0, -10, -20dB)
  • Rugged reinforced ABS construction
  • Windshield included
  • 3.5mm mini-jack output
  • Integrated cold-shoe mount (3/8” thread)


  Cmimi: $149
  $149
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RODE VIDEOMIC-R 1.jpg
S: 243
Madhesia: 34.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RODE VIDEOMIC-R 2.jpg
S: 107
Madhesia: 59.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RODE VIDEOMIC-R 3.jpg
S: 104
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RODE VIDEOMIC-R 4.jpg
S: 94
Madhesia: 58.6 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.