kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dritare te reja prodhuar ne Gjermani, duke filluar nga 4200 Leke

  Shes dritare alumini te reja, prodhuar ne Gjermani.

  Kane permasa te ndryshme me xham tek dhe dopio si me poshte:

  -xham tek

  permasat 120cm x 80cm, cmimi 4,500 Leke/copa
  permasat 120cm x 60cm, cmimi 4,200 Leke/copa

  -dopio xham

  permasat 120cm x 80cm, cmimi 5,200 Leke/copa
  permasat 120cm x 60cm, cmimi 4,800 Leke/copa

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrat e telefonit: 0682073731

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 4.jpg
S: 619
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 3.jpg
S: 358
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 2.jpg
S: 378
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 1.jpg
S: 369
Madhesia: 18.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu