Kliko

 1. Standart Tirane, shes dritare te reja prodhuar ne Gjermani, duke filluar me 2800 Leke

  Shes dritare alumini te reja, prodhuar ne Gjermani.

  Me xham tek dhe dopio si me poshte:

  -xham tek

  permasat 120cm x 80cm, cmimi 3,800 Leke/copa
  permasat 120cm x 60cm, cmimi 2,800 Leke/copa

  -dopio xham

  permasat 120cm x 80cm, cmimi 4,000 Leke/copa
  permasat 120cm x 60cm, cmimi 3,000 Leke/copa

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrat e telefonit: 0682073731

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 4.jpg
S: 642
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 3.jpg
S: 384
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 2.jpg
S: 405
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dritare alumini 1.jpg
S: 402
Madhesia: 18.7 KB